KРОС РТС-а

У оквиру традиционалног кроса РТС-а ученици наше школе су 23.05.2014.  трчали  на стадиону „Задругар“. Са тркама су почели ученици првог разреда, да би последњи то учинили ученици осмог разреда.

Ево и победника у свакој од трка:

I  разред     девојчице:                            дечаци:

1.место  Голубовић Милица           1. место Коцић Угљеша

2. место   Ђорђевић Драгана         2. место  Стојановић Лазар

3. место   Ловац Лана                      3. место  Марковић  Јован

II разред     девојчице:                           дечаци:

1.место   Ђикић Дејана                       1. место Ђорђевић Андрија

2. место  Станковић Милица              2. место Џолић  Илија

3. место  Михајловић Николина          3. место  Динић Алекса

 

III разред     девојчице:                          дечаци:

1.место   Ивановић  Јована              1. место Коцић  Димитрије

2. место  Младеновић Мила               2. место Јевтић  Марко

3. место  Раденковић  Јелена            3. место Златковић  Никола

 

IV разред     девојчице:                          дечаци:

1.место  Маринковић  Валентина   1. место Станковић  Мирко

2. место  Петровић  Соња              2. место Николић  Милан

3. место Стојиљковић  Радмила   3. место Стаменковић  Матија

 

V  разред     девојчице:                          дечаци:

1.место   Коцић  Наталија                  1. место  Ђорђевић  Филип

2. место  Живковић  Бојана               2. место Лукић  Вукашин

3. место  Станковић Невена             3. место Михајловић  Вељко

 

VI  разред     девојчице:                         дечаци:

1.место    Митровић  Бојана               1. место Вујовић  Петар

2. место   Коцић  Вања                        2. место  Ивановић  Марко

3. место  Јовановић  Љиљана           3. место  Станишић  Никола

 

VII разред     девојчице:                        дечаци:

1.место   Синадиновић  Невена         1. место Илић  Михајло

2. место  Цветковић  Марија               2. место Станишић  Данијел

3. место Станковић  Жељана             3. место  Марковић  Огњен

 

VIII разред     девојчице:                       дечаци:

1.место   Ивановић  Јана             1. место Веселиновић  Милан

2. место Николић Александра     2. место Ђорђевић Александар

3. место  Синадиновић  Милица   3. место Милчић  Вељко

IMG_3772 kamera 221

IMG_3776 IMG_3782

IMG_3787 IMG_3792

IMG_3806   IMG_3808

IMG_3813  IMG_3815

IMG_3821  IMG_3827

IMG_3835  IMG_3841

IMG_3849  IMG_3851

IMG_3857  IMG_3862

IMG_3779  IMG_3873

kamera 224 kamera 220

kamera 225  kamera 230

Цео цекст