Сви чланци од maric

Резултати са „Кенгур без граница“ 2017.

Ана Станковић, ученица другог разреда, је на такмичењу „Кенгур без граница“ 2017. постигла 4. место са 63,75 бодова од максималних 90. Њен ментор је учитељица Снежана Павловић.

Ема Аризановић, ученица трећег разреда, је на такмичењу „Кенгур без граница“ 2017. постигла 3. место са 107,5 бодова од максималних 120. Њен ментор је учитељица Љиљана Спасић.

1 4   3

Цео цекст

Oкружне мале олимпијске игре

У Сомбору 24.05.2017. је одржано окружно такмичење Малих олимпијских игара.

Пласман на том такмичењу су остварили ученици првог и трећег разреда. Учитељица Радица Илић је водила први разред, а трећи разред је ишао у пратњи учитељице Виолете Вучковић и учитеља  Бошка Аралице.

Наши ученици су постигли следеће резултате:

ПРВИ разред    2. место

ТРЕЋИ разред

дечаци 2. место

девојчице 2. место.

Честитамо!

3

2 4 6 5 1

 

Цео цекст

Maлe oлимпиjске игре

У сали Спортског-пословног центра Оџаци 18.05.2017. је одржана општинска Мала Олимпијада.

Такмичило се 13 екипа и укупно 170 основаца од првог до трећег  разред. Деца су показала своју спретност и вештину на полигонима прилагођеним њиховом узрасту.Код првог и другог разреда екипе су биле мешовите, а код трећег разреда такмичили су се посебно дечаци и девојчице.

Првопласиране екипе обезбедиле су учешће на окружном такмичењу у Сомбору које ће бити одржано 24.маја.

Наши ученици су постигли следеће резултате:

ПРВИ разред 1. место

ДРУГИ разред 2. место

ТРЕЋИ разред дечаци 1. место    и      девојчице 1. место

Желимо им  успеха на такмичењу у Сомбору. Срећно!

203-150x112 263-150x112 517-150x112 619-150x112 1108 1115-150x112 1511-150x112 1610-150x112 1712-150x112 18485477_1788193621419890_999853472209729224_n 18519752_1788194098086509_5817874041132677689_n 18527654_1788194164753169_1556182834324156964_n 18527838_1788193641419888_6053002511021401228_n 18528073_1788194128086506_3408400309995073086_n18582219_1788193651419887_3462689282363953496_n18555899_1788193451419907_1063247757107146804_n

 

 


			Цео цекст
	

КРОС РТС

У нашој школи 12.05.2017. године одржан је крос на ком су учествовали сви ученици.

I разред

  ДЕВОЈЧИЦЕ                                   ДЕЧАЦИ

1.Вања Златановић                   1. Новак Ковачић

2.Анђела Токовић                   2. Немања Живковић

3.Милана Зечевић                  3. Обрад Лаловић

II разред

  ДЕВОЈЧИЦЕ                                      ДЕЧАЦИ

1. Јана Илић                                     1. Војин Лукић

2. Анастасија Маркуљевић          2. Милан Џолић

3. Анђела Стојиљковић                3. Немања Раденковић

III разред

      ДЕВОЈЧИЦЕ                                   ДЕЧАЦИ

1.Анђела  Маркуљевић               1. Марко Лакићевић

2. Ана Стојковић                          2. Огњен Радосављевић

3. Јована Виденовић                  3. Илија Стојиљковић

IV разред

        ДЕВОЈЧИЦЕ                              ДЕЧАЦИ

1. Милица Голубовић              1. Огњен Миленковић

2. Милица Лазић                      2. Никола Миловановић

3. Лана Ловас                           3. Огњен Младеновић

V разред

   ДЕВОЈЧИЦЕ                                ДЕЧАЦИ

1. Милица Станковић              1. Михајло Михајловић

2. Калина Ђорђевић               2. Андрија Дабановић

3. Ана Марија Јовановић       3. Дарко Стојановић

VI разред

    ДЕВОЈЧИЦЕ                                 ДЕЧАЦИ

1. Настасија Павловић           1. Димитрије Коцић

2. Тамара Божичевић             2. Алекса Стојановић

3. Милица Лазаревић             3. Марко Стојковић

VII разред

      ДЕВОЈЧИЦЕ                           ДЕЧАЦИ

1. Љиљана Дабановић               1. Матија Стаменковић

2. Валентина Маринковић         2. Младен Хаџић

3. Јована Јовић                            3. Марко Арсић

VIII разред

    ДЕВОЈЧИЦЕ                             ДЕЧАЦИ

1. Наталија Коцић                    1. Филип Ђорђевић

2. Бојана Живковић                 2. Стефан Милчић

3. Невена Станковић               3. Владимир Коцић

18470813_1660227360673109_458988235_n 18492348_1660227307339781_1834306066_n 18492475_1660227384006440_400508920_n 18492876_1660227420673103_1907291922_n 18492503_1660227457339766_726064667_n 18516387_1660227440673101_938260615_n 18492862_1660227487339763_454194398_n 18518496_1660227654006413_325840076_n 18492378_1660227707339741_1128186892_n 18492562_1660227750673070_26344252_n   18516741_1660227840673061_1339443333_o  18519213_1660227477339764_2116649593_o18493416_1660227850673060_972078910_o  18516434_1660227870673058_1666225642_o 18516563_1660227887339723_76593492_o 18554341_1660227904006388_1443195716_n 18518628_1660227924006386_1892519557_n 18492606_1659496467412865_1005476881_n 18472593_1659496534079525_1756274959_o 18472533_1659496387412873_451799044_o 18493245_1659496330746212_726366373_o 18493759_1659496274079551_153249568_o  18516463_1659496090746236_268221661_o 18472750_1659495860746259_566972749_o  18554361_1659495477412964_162516859_n 18471523_1659495674079611_673172160_n  18493453_1659494910746354_1944206298_o 18472564_1659494674079711_1945297010_o   18518840_1659494467413065_2129984251_n 18425689_1659494514079727_689496537_n 18516079_1659494427413069_1834061950_n

Цео цекст

Taкмичење из историје

Општинско такмичење из историје је одржано 5.03.2017.

Успех наших ученика:

V разред     1. место Николина Михајловић

2. место Теа Аризановић

4. место Нина Златковић

VI разред   2. место Тамара Божичевић

VII разред 1. место Радмила Стојиљковић

VIII разред 4. место Николина Божичевић

Пласман за даље имају: Николина Михајловић, Теа Аризановић, Тамара Божичевић и Радмила Стојиљковић. Желимо им пуно среће и успеха на даљим такмичењима.

Цео цекст

Такмичење „Кенгур без граница 2017“

И ове године је наша школа учествовала на такмичењу „Кенгур без граница“.

Млади математичари су 16.03.2017. у четвртак са почетком у 10 часова решавали задатке на међународном такмичењу математике, а то су:

I разред: Валентина Спасић, II разред: Јана Илић, Ана Станковић, Теодора Бељански, Коста Младеновић, Војин Лукић, Лена Стојиљковић, III разред: Ема Аризановић, IV разред: Илија Љубић, Милица Лазић, Димитрије Лаловић и Лазар Стојановић.

Са нестрпљењем очекујемо резултате.

17431763_1590967184265794_617214255_o 17407743_1590967170932462_76265080_o 17408061_1590967127599133_1041085803_o 17408165_1590967157599130_696491501_o 17430722_1590967104265802_544640830_o 17407892_1590966877599158_1857854481_o

Цео цекст

Општинска такмичења у нашој школи

4.032017. године је наша школа била домаћин општинског такмичења из књижевне олимпијаде и информатике.

На књижевној олимпијади поред ученика наше школе такмичили су се и ученици следећих школа:„Никола Тесла“ Бачки Берестовац, „Марко Орешковић“ Бачки Грачац, „Бранко Радичевић“ Оџаци, „Бора Станковић“ Каравуково и  „Јожеф Атила“ Богојево.

Три ученика седмог разреда су освојила друго место: Лука Орлић (Бачки Берестовац), Анђела Маринковић и Андријана Стојковић (Каравуково). Ученици  осмог разреда Николина Божичевић (Српски Милетић) и Михајло Бошљак (Богојево) имају директно учешће на окружно такмичење, обзиром да су прошле школске године били учесници републичког такмичења.

17200799_1576196339076212_2141215969_o

17203851_1576196265742886_2016596049_n 17198293_1576196305742882_550038468_n 17198045_1576196355742877_920998504_n 17195265_1576196382409541_1787845736_o

Цео цекст

Такмичење из биологије

5.03.2017. у основној школи „Јожеф Атила“ у Богојеву  је одржано општинско такмичење из биологије.

Ученици наше школе су постигли следеће резултате:

V разред

1. место Теа Аризановић  (пласман за окружно)

2. место Дуња Павловић

VI разред

2. место Марко Стојковић

3. место Сава Ристић

VII разред

2. место Радмила Стојиљковић

4. место Љиљана Дабановић

VIIразред

2. место Дуња Стаменковић (пласман за окружно)

3. место Ива Младеновић

bio1 bio2

Цео цекст

Школско такмичење у шаху

Данас 10.02.2017. у нашој школи је одржано школско такмичење у шаху. Најбољи мали шахисти обезбедили су пласман на општинско такмичење, a то су:

Први разред: 1. Лазар Стојиљковић;

2. Урош Станојевић

3. Тадија Стаменковић

Други разред: 1. Немања Раденковић;

2. Војин Лукић

3. Милан Џолић

Пласман на општнско такмичење остварила је и Ања Пешић

Четврти разред:     дечаци

1. Огњен Миленковић;

2. Јован Станојевић

3. Никола Миловановић

девојчице

1. Ивана Стојиљковић

2. Невена Петковић

16559014_1549411505088029_521879310_n 16652543_1549411638421349_1171268766_n 16684543_1549411498421363_1007270914_n 16652016_1549411578421355_835327671_n 16683445_1549411538421359_754711890_n 16707028_1549411595088020_440253171_n

Цео цекст

Школска слава

Као и у свим школама Србије, на данашњи дан 27. јануара,  и наша школа је прославила славу Светог Саву. Ове године су куме Николина и Тамара Божичевић. Пригодну приредбу  су припремили наши ченици  са ментором  Радом Тодоровићем.

16395645_1534264346602745_400078288_n 16295925_1534264686602711_1214981839_n (1)

16295188_1534264459936067_596880889_n  16295667_1534264436602736_918246249_n  16343967_1534264603269386_1400731187_n 16343977_1534264536602726_1151080332_n 16358738_1534264566602723_1343781524_n  16395625_1534264579936055_1865957387_n 16358910_1534264516602728_492976592_n 16343841_1534264486602731_1094565682_n16343683_1534264616602718_2080692042_n 16344021_1534264369936076_1652459529_n 16358354_1534264359936077_2006715669_n16295938_1534264406602739_353662228_n 16358683_1534264329936080_2052220652_n 16296051_1534264379936075_1954330051_n

Цео цекст