РЕКРЕАТИВНА НАСТАВА ЗЛАТИБОР, 9. 5. – 16. 5. 2019.

Ученици  2/1, 3/1 и 4/1  одељења са учитељицама Љиљаном Спасић, Радицом Илић и Снежаном Павловић, боравили су у школи у природи на Златибору  у вили „Јована“ од  9.-16. маја 2019. године. Агенција која је организовала превоз и боравак  је ” Euro-Line ” из Сомбора. Пут до Златибора је протекао без проблема. По доласку, деца су веома брзо смештена у собе. Особље виле је током читавог боравка било веома љубазно и предусретљиво, пуно разумевања према деци. Храна је била квалитетна, разноврсна и увек свеже припремана.  Хигијена у вили је била на завидном ниву. Едукативне шетње су извођене у преподневним часовима у сарадњи са рекреатором. Деца су посетила ”Дино-парк ”, возили се фијакером и јахали коње. Настава је реализована предвиђеним плановима рада. Вечерњи програм је био разноврстан и деци веома интересантан. Деца су била покривена лекарском заштитом 24 часа. У повратку је планирана посета Сирогојну, али због лоших временских услова (снег) није реализована. Морамо да истакнемо да су наша добила све комплименте од стране особља виле  „Јована“,  као веома културна и уредна деца.