KЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Општинска Књижевна олимпијада одржана је у нашој школи и ове школске године, на задовољство свих њених учесника и организатора . Чак шест ученица ОШ ” Коста Стаменковић ” пласирало се за наредни ранг такмичења , за Окружну књижевну олимпијаду . То су : Тара Станојевић, Наталија Коцић , Николина Божичевић, Бојана Живковић , ученице седмог , као и Вања Коцић , ученица осмог разреда .

Овогодишњем такмичењу приступило је 7 школа наше општине ,        а представнике на окружном такмичењу имаће свих седам школа .         Од устоличења овог такмичења из књижевности то су школе из Бачког Грачаца , Каравукова и С. Милетића , а ове године угостили смо и другаре из Оџака , Бачког Брестовца и Богојева .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA