Kалина друго место на наградном конкурсу

Ученица IV2 разреда наше школе Калина Ђорђевић je освојила другу награду на конкурсу ” Причала ми је моја бака – некада је то било овако … ” , који су расписали Туристички клуб Србије и “Пријатељи деце ” општине Вождовац – Београд .

Тема конкурса везана је за народну традицију и има за циљ да млади не забораве њено богатство , обичаје , поуке , мудрости , народне приче и бајке , песме , игре , старе занате … Литерарни и ликовни конкурс ” Причала ми је моја бака … ” био је намењен ученицима од првог до четвртог разреда основних школа са територије Србије , а Калина Ђорђевић је другу награду освојила за литерарни рад у гласању које је организовани преко друштвене мреже Фејсбук .  Резултати конкурса објављени су на порталу   www.turistickiklub.com.

nagradni-konkurs