Daily Archives: March 19, 2024

Општинско такмичење из Технике и технологије

Књижевна олимпијада

Општинско такмичење из књижевности -Књижевна олимпијада -одржано је и ове године у нашој школи .На следећи ниво такмичења окружно пласирало се пет ученика .Међу њима је и наша ученица Лана Шћепановић, ученица седмог разреда.Ланина наставница Душанка Тричковић сматра да је ово тек почетак “олимпијске ” авантуре.

Tакмичење из српског језика

Ученици петог разреда су на општинском такмичења из граматике освојили две дипломе .Хелена Мицић и Јован Стоиљковић освојили су треће место ,ускоро их очекује и окружно такмичење .Наставница Душанка Тричковић је поноста на своје граматичаре.