Такмичења 2013./2014.

ЧЕСТИТАМО НАШИМ УЧЕНИЦИМА

на постигнутом успеху на такмичењима!

У школској 2013-2014.години ученици наше школе учествовали су на различитим такмичењима. Eво и њихових резултата.

  • ФИЗИЧКО  ВАСПИТАЊЕ 

– 10.10.2013. у Бачком Брестовцу  СТОНИ ТЕНИС општинско такмичење:

  1. Милана Живковић                  1.Стефан  Здравковић
  2. Дуња Игњатовић                    2.Бранко Анђелковић
  3. Дијана Величковић                 3.Митар Младеновић

Екипно девојчице 2. место  и  екипно дечаци 2. место.

– 29.10.2013. у Оџацима општинско такмичење  РУКОМЕТ                                   екипно дечаци 3. место.

– 12.11.2013. у Оџацима општинско такмичење ОДБОЈКА                                    екипно дечаци 1. место.

-15.11.2013. у Апатину  окружно такмичење ОДБОЈКА                                           екипно дечаци 3. место.

-22.01.2014. у Оџацима општинско такмичење КОШАРКА                                    екипно дечаци 2. место.

-18.03.2014. у Оџацима општинско такмичење МАЛИ ФУДБАЛ                         екипно дечаци 3. место.

  • КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

– 8.02.2014. у Српском Милетићу општинско такмичење:

  1. Ања  Младеновић VII разред  2. место
  2. Невена Синадиновић  VII разред  3. место
  3. Милица  Синадиновић  VIII разред  1. место

– 15.03.2014. у Стапару окружно такмичење:                                                           Милица  Синадиновић  VIII разред  2. место

  • ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

– 22.02.2014. у Српсом Милетићу општинско такмичење:                                         Петар Вујовић VI разред 2. место

  • МАТЕМАТИКА

– 1.03.2014. у Оџацима општинско такмичење:

  1. Мара Арсић III разред 3. место
  2. Тамара Божичевић III разред похвала
  3. Радмила Стојиљковић IV разред 2. место

– 5.04.2014. у Сомбору окружно такмичење:                                                           Радмила Стојиљковић IV разред 3. место

  • РЕЦИТАТОРИ

– 7.03.2014. у Оџацима општинско такмичење:

  1. Николина Михајловић  I I разред пласман на окружном
  2. Оливера Младеновић IV разред пласман на окружном

– 22.03.2014. у Бачу окружно такмичење:

  1. Николина Михајловић  I I разред
  2. Оливера Младеновић IV разред пласман на покрајинско

– 25.04.2014. у Сечњу покрајинско такмичење:                                                         Оливера Младеновић IV разред

  • СРПСКИ ЈЕЗИК

– 8.03.2014. у Оџацима општинско такмичење:

  1. Бојана Живковић V разред 2. место
  2. Николина Божичевић V разред 2. место
  3. Вања Коцић  VI разред 4. место
  4. Жељана Станковић VII разред 5. место
  5. Невена Синадиновић  VII разред  3. место

– 5.04.2014. у Стапару окружно такмичење:

  1. Бојана Живковић V разред
  2. Николина Божичевић V разред
  • ХЕМИЈА

– 8.03.2014. у Бачком Грачацу општинско такмичење:

  1. Жељана Станковић VII разред 3. место
  2. Милица  Синадиновић  VIII разред  3. место
  • БИОЛОГИЈА

– 15.03.2014. у Богојеву општинско такмичење:

  1. Ива Младеновић V разред 2. место
  2. Николина Божичевић V разред 2. место
  3. Бојана Живковић V разред 3. место
  4. Ања  Младеновић VII разред  2. место
  5. Невена Синадиновић  VII разред  2. место
  6. Жељана Станковић VII разред 2. место

– 12.04.2014. у Сивцу окружно такмичење:

  1. Николина Божичевић V разред
  2. Невена Синадиновић  VII разред  3. место
  3. Жељана Станковић VII разред
  4. Ања  Младеновић VII разред
  • ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

– 15.03.2014. у Бачком Брестовцу општинско такмичење:

  1. Огњен Марковић VII разред  3. место
  2. Филип Мићуновић VIII разред  2. место
  3. Новак Стојановић VIII разред  3. место

– 13.04.2014. у Сомбору окружно такмичење:

  1. Огњен Марковић VII разред
  2. Филип Мићуновић VIII разред
  3. Новак Стојановић VIII разред
  • ИСТОРИЈА

 22.03.2014. у Дероњама општинско такмичење:                                                   Жељана Станковић VII разред 3. место

  • ГЕОГРАФИЈА 

– 23.03.2014. у Раткову општинско такмичење:                                                          Жељана Станковић VII разред 3. место